Realitní tým Martina Štrojsy | RE/MAX G8 Reality

Spolupráce RE/MAX

Spolupráce v rámci sítě RE/MAX - kompletní realitní služby

Výhodou toho, že patřím do společnosti RE/MAX je bezesporu to, že mohu spolupracovat s odborníky v rámci celého RE/MAXu. Ať už jsou to kolegové a kolegyně z makléřského oboru, advokátní zastoupení, odborníci přes finance, marketéři, fotografové nebo profesionálové přes trendy v prezentaci nemovitostí. Díky tomu ode mě dostanete kompletní a bezpečné realitní služby.

Zajistím kompletní služby v oblasti realit i vám

Získám pro vás podporu v prodeji, pronájmu i koupi nemovitostí, napříč celou naší společností a nespočet cenných zkušeností od celého týmu. Trh s nemovitostmi se neobejde bez poradenství a znalostí, které my v RE/MAXu máme a předáváme si je. Neustále se vzdělávám a dělím se o zkušenosti mezi kolegy. Máte tak jistotu, že vám poradím od počátečních dotazů až po podpis smlouvy a předání klíčů. Pojďte tedy spolupracovat.

Proč chtít podporu společnosti RE/MAX?

Trh s nemovitostmi a svět realit je prostředí, kde můžete snadno narazit. Svěřte tedy svůj majetek, čas a finance těm, kteří tvoří stabilní tým a spolupracují spolu. Výhodou naší velké společnosti je to, že máme zastoupení odborníků od realit po právní úkony. Vy se nemusíte o nic starat, můžete se v klidu věnovat své rodině a zájmům a nechat vše na nás.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • dostanete ty nejlepší realitní služby
  • získáte oporu profesionálů
  • prodej, pronájem či koupě proběhne zcela bezpečně
  • o vše se postaráme za vás

 

Chcete na trhu s realitami podporu společnosti RE/MAX?
Stačí vyplnit dotazník.

Nejnovější články

Máme tu rok 2021, je čas na rekapitulaci daní, které se vážou k nemovitostem. Koho…
Celý článek
S aukcemi nemovitostí se v poslední době setkáváme čím dál častěji. A jsou diskutovaným tématem.…
Celý článek
Rozhodli jste se prodat nemovitost svépomocí? Nepodceňujte přípravu a věnujte pozornost následujícím řádkům! V tomto seriálu vás…
Celý článek